Ģirts Tomsons
Ģirts Tomsons

"Atbildīga pieeja būvniecībai"  - tas nav tikai sauklis, tā ir mūsu pieeja darbam.

Ģirts Tomsons, T BIROJS vadītājs

T Birojs" galvenie darbības virzieni ir praktiskā būvniecība, būvdarbu vadība un plānošana. Mūsu pārliecība ir, ka labs darbs kalpo divus mūžus. Atbildīga pieeja būvniecībai vadījusi izzināt būvniecības procesu visos tā posmos pastāvīgi bagātinot zināšanas un ar lielu rūpību pievēršoties katram projektam jau 24 gadu darba pieredzē būvniecības jomā. Lepojamies par katru savu projektu , jo sniedzam teicamu servisu, optimāli plānojam būvniecības procesu bez lieku laika, materiāla un finanšu resursu tērēšanas.

Tipiski klients domā par būvniecības, nevis vēlākām ekpluatācijas izmaksām, kas visbiežāk noved pie kļūdām un defektiem, ar kuriem klientam jāsadzīvo, iespējams, visu mūžu, krietni pārmaksājot šķietami būvdarbos ietaupīto. Mūsu uzdevums ir neļaut klientam šādi kļūdīties, organizēt būvniecības procesu bez liekiem laika, finanšu un materiālu tēriņiem, un radīt kvalitatīvu rezultātu ar ilgu mūžu.Un mēs to darām godam, pārliecinoši nesot T Biroja vārdu katrā jaunā objektā.

KO NOZĪMĒ BŪVNIECĪBA A-Z
​Tradicionāli būvniecības praksē komersants uzņemas konkrētu darbu izpildi pēc klienta pasūtījuma. Šādi sadalot apjomīgo būvniecības procesu sīkās daļās, neviena no iesaistītajām pusēm nespēj kvalitatīvi novērtēt kopējo projektu vai laicīgi novērst konceptuālas kļūdas, būvniecības procesa sadārdzinājumu utt. Bagātās zināšanas visos būvniecības posmos ļauj T Biroja speciālistiem būvniecības darbus organizēt maksimāli ekonomiski un kvalitatīvi.

Būvē droši -
T BIROJS uzņemas atbildību

Par katru savu darbu uzņemamies ilgtermiņa garantijas saistības

T BIROJS SKAIĻOS

24

pieredzes gadi būvniecībā

73

pabeigti būvniecības objekti

4

aktuālie projekti

30%

pastāvīgi klienti