​​

PRIVĀTMĀJU BŪVNIECĪBA

​​

Privātmājas būvniecība ir ļoti nozīmīgs process, tie vienmēr ir emocionāli lēmumi, jo būvējat mājas savai ģimenei, iespējams, visam mūžam. Zināt plašās būvniecības iespējas - tā ir zelta atslēga, lai laicīgi izplānotu nepieciešamos resursus, lai būvniecības process noritētu raiti un lai ēka būtu ergonomiska un arī vēlāk izdevīga ekspluatācijā.

​​​​​​​​​​​

T BIROJS PAKALPOJUMI PRIVĀTMĀJAS BŪVNIECĪBĀ

Projektēšana

Būvniecības plānošana un materiālu izvēle

Būvniecības darbi, remontdarbi, renovācija

MĪTI PAR PRIVĀTMĀJAS BŪVNIECĪBU

Būvniecības izmaksas samazināsies, ja būvēšu pats
Būvniecības nozare nepārtraukti attīstās, tiek radītas jaunas tehnoloģijas un materiāli, lai atvieglotu un paātrinātu būvniecību, lai ēka būtu energoefektīva un kalpotu ilgāk. Trūkstot zināšanām par izmantojamiem materiāliem, būvniecības izmaksas ievērojami palielinās. Daudzas metodes ir vienkārši novecojušas - tās ir laikietilpīgākas un dārgākas, nekā jaunās iespējas. Savlaicīgi neparedzot un neatrisinot būvniecības procesā nozīmīgus jautājumus, vēlāk tos izlabot būs neiespējami vai dārgi.

Ekonomēšu uz būvi, lai izpaustos interjera dizainā
Domājot par mājas būvniecību, klienti vienmēr to iztēlojas kā savu mājvietu, vairāk domājot par to, kā telpas funkcionēs un izskatīsies. Taču fundamentāla nozīme ir pašas būves tehniskiem risinājumiem, ko cilvēks, kas nav nozares eksperts, var praktiski saprast tikai vēlāk saskaroties ar dažādām problēmām sākot no nepietiekamas gaisa apmaiņa telpās un beidzot ar deformētiem būves pamatiem.

Privātmāja = dzīvoklis x3
Gan būvniecības procesā, gan ekspluatācijā privātmāja tomēr nav salīdzināma ar  dzīvokli. Tā ir pilnībā autonoma būve, kurai jāizplāno teicamas ventilācijas, siltuma, hidroizolācijas un apkures sistēmas, pretējā gadījumā ar jūtamu diskomfortu mājas mūža garumā būs jāsadzīvo visiem tās iemītniekiem. Būvējot privātmāju, būtiskākais ir izplānot minimālas ekspluatācijas izmaksas.