DZĪVOKĻA REMONTS

Ierobežotos telpas izmēros radīt mājīgu atmosfēru un rast ērtu vietu visām sadzīves lietām - tas ir galvenais uzdevums, plānojot dzīvokļa pārbūvi. Lai kāda tipa ēkā būtu jūsu mājvieta, aiz durvīm tai jābūt miera ostai un satikšanās vietai, kas atbilst tieši Jūsu prasībām. Kopā ar Jums izplānosim, sagatavosimies un veiksim remontdarbus Jūsu dzīvoklī 2-30 dienu laikā.

T BIROJS PAKALPOJUMI DZĪVOKĻA REMONTDARBOS

Remonta plānošana un materiālu izvēle

Būvniecības darbi, remontdarbi, renovācija

Interjera dizaina izstrāde un īstenošana

KAS JĀŅEM VĒRĀ, PĀRBŪVĒJOT DZĪVOKLI

Remonta izmaksas un laiks
Būvniecības procesa atvieglošanai un paātrināšanai arvien tiek radīti jauni materiāli un meteriālu iestrādes tehnikas. Daudzas līdz šim izmantojamās metodes vēljoprojām ir derīgas, bet to lietošana ir kļuvusi dārga un pārāk laikietilpīga. Labs meistars darbu vienmēr izdarīs kvalitatīvāk un ātrāk.​

Dzīvokļa interjers un funkcionāls dizains
Profesionāla dizainera piesaiste padarīs mājvietu par ilgtermiņā ērti lietojamu un estētiski skaistu - radītu tieši Jūsu ikdienas paradumiem un gaumei atbilstošu. Pieredzējis dizaineris ne tikai saskaņos krāsas un materiālus, bet arī palīdzēs radīt konkrētajai telpai piemērotu, ērtu un funkcionālu iekārtojumu.

Telpu apvienošana un sienu pārbūve
Telpu apvienošana ir labs risinājums dzīvojamās telpas paplašināšanai. Savukārt, ja vēlaties nodalīt atsevišķu telpu, un dzīvokļa platība to atļauj, ir iespējams iegūt papildu funkcionalitāti esošajam dzīvoklim. Dzīvokļa plānojuma izmaiņas lielākoties ir saskaņojamas Būvvaldē. Vienlaikus jāņem vērā, ka mainot telpu izkārtojumu, jāparedz arī citi ikdienas ekspluatācijai nepieciešami risinājumi, piemēram jaudīgas ventilācijas sistēmas, ja apvienojat dzīvojamo telpu ar virtuvi.