KOMERCTELPU BŪVNIECĪBA

Komerctelpu būvniecībā svarīgs ir ātrums un procesu nepārtrauktība, termiņu ievērošana, kompromiss starp kvalitāti un ātrumu, spēja vienoties ar visām iesaistītajām pusēm. Komerctelpu būvniecībā būvniekam jāspēj piedāvāt risinājumus ražošanas iekārtu izvietojumam, efektīvākai un ergonomiskākai funkcionēšanai.
T BIROJS lielākā pieredze ir tieši komercobjektu būvniecībā - sākot no veikalu stendiem līdz speciāli aprīkotām ražošanas telpām un noliktavām. Lepojamies ar precīzu iekļaušanos būvniecības termiņos, kvalitatīvu, ergonomisku darba rezultātu, labām atsauksmēm un regulāri atkārtotiem klientiem.

T BIROJS PAKALPOJUMI KOMERCTELPU BŪVNIECĪBĀ

Telpu projektēšana

Būvniecības plānošana un materiālu izvēle

Būvniecības darbi, remontdarbi, renovācija

KOMERCTELPU BŪVNIECĪBAS PRINCIPI

Laiks ir nauda!
Tā kā komerctelpa ir peļņas gūšanas vieta, svarīgi nodrošināt nepārtrauktu ražošanas/pakalpojumu sniegšanas procesu, tāpēc būvniecības procesam jābūt ātram. Labāk ilgāku laiku veltīt būvdarbu plānošanai un sagatavošanās darbiem, lai pats būvniecības process noritētu maksimāli ātri. Visus darbus ieplānot un nobīdes no plāna paredzēt jau iepriekš var tikai pieredzējis būvuzņēmējs, tāpēc īpaši svarīgi izvēlēties kvalificētu sadarbības partneri, kurš spēs atrast kompromisu starp kvalitāti un ātrumu.

Spēja vienoties
Komerctelpu būvniecība vienmēr saistīta ar saskaņošanas darbiem un spēju vienoties ar dažādām institūcijām un vairākām iesaistītām pusēm. Pieredzējis speciālists spēs pārliecinoši argumentēt un pārliecināt par Jums labāko risinājumu nepieciešamību.

Uzticies speciālistam ar pieredzi
Būvniecības nozare nepārtraukti attīstās, tiek radītas jaunas tehnoloģijas un materiāli, lai atvieglotu un paātrinātu būvniecību, lai ēka būtu energoefektīva un kalpotu ilgāk. Trūkstot zināšanām par izmanojamiem materiāliem, būvniecības izmaksas ievērojami palielinās. Daudzas metodes ir vienkārši novecojušas - tās ir laikietilpīgākas un dārgākas, nekā jaunās iespējas. Turklāt uzsākot būvniecības procesu bez pieredzes, garantēts, ka laikus nevarēsiet paredzēt vairākus būtiskus jautājumus, kurus vēlāk izlabot būs neiespējami vai dārgi.